|
|
|
|
Kalendár súťaží
2016/17 Slovan Gelnica |
|
|
|
Dátum |
Deň |
Extra |
1. |
2. |
A družstvo |
"B" družstvo |
Dospelí |
Mládež |
Mládež |
|
liga |
liga |
liga |
3.liga D1 |
4.liga
D11 |
|
ostatné |
Liga mládeže Spiša, GPX |
|
24.9. |
2016 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.9. |
2016 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
|
|
|
MS mládeže 20.9.-4.10. |
|
|
1.10. |
2016 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
Open Tatry 24.9.-1.10. |
|
|
2.10. |
2016 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10. |
2016 |
sobota |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10. |
2016 |
nedeľa |
|
|
2 |
|
|
|
|
futb.von. Odorín 14:30 |
|
|
|
15.10. |
2016 |
sobota |
|
1 |
|
|
|
|
|
Humenné |
GPX Košice 1.k. CVČ Popradská 86, prez. 9:00, zač. 9:30 |
LMS 1.k. Lendak |
|
16.10. |
2016 |
nedeľa |
|
2 |
|
1 |
V Levoča |
|
|
futb.dom SNV 10:30 |
|
|
|
22.10. |
2016 |
sobota |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10. |
2016 |
nedeľa |
2 |
|
|
|
|
1 |
voľno |
futb.von Olcnava 14:00 |
|
|
|
29.10. |
2016 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10-1.11. jesen.prázd. |
|
|
30.10. |
2016 |
nedeľa |
|
|
|
2 |
D Bijacovce |
|
|
futb.dom Jaklov 14:00 |
|
|
|
1.11. |
2016 |
utorok |
pamiatka zosnulých |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11. |
2016 |
sobota |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
DL kraje - Košice do 1.12. |
|
|
6.11. |
2016 |
nedeľa |
|
|
4 |
|
|
|
posled.futbal.kolo |
futb.dom
Jamník 13:30 |
|
|
|
12.11. |
2016 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
17.11. Košice, Bijacovce |
GPX Košice 2.k. CVČ Popradská 86, prez. 9:00, zač. 9:30 |
|
|
13.11. |
2016 |
nedeľa |
|
|
|
3 |
D Prakovce B |
|
|
|
do 15.11.2015 |
|
|
19.11. |
2016 |
sobota |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
OM žiakov a OGY |
|
|
20.11. |
2016 |
nedeľa |
|
4 |
|
|
|
2 |
D Kežmarok C |
|
|
|
|
26.11. |
2016 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11. |
2016 |
nedeľa |
|
|
|
4 |
V Vernár |
|
|
|
KM žiakov a OGY |
|
|
3.12. |
2016 |
sobota |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12. |
2016 |
nedeľa |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10.12. |
2016 |
sobota |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
GPX Košice 3.k. Popradská 86 |
|
|
11.12. |
2016 |
nedeľa |
|
6 |
|
|
|
3 |
V St. Ľubovňa |
|
do 13.12.2015 |
|
|
17.12. |
2016 |
sobota |
3 |
UPJS KE |
|
|
|
|
|
|
MSR žiakov a OGY |
|
|
18.12. |
2016 |
nedeľa |
4 |
Hum |
|
5 |
D Hranovnica |
|
|
|
|
|
|
24.-26.12.2016 |
so+ne+po |
vianočné
sviatky |
vianočné prázdniny 23.12.2016-8.1.2017 |
|
31.12.16 |
1.1.17 |
so+ne+po |
|
|
|
|
silvester a nový rok |
|
|
|
|
|
|
7.01. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
Open Bardejov 5.-8.1. |
|
|
|
8.01. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
4 |
D Bijacovce B |
|
|
|
|
14.01. |
2017 |
sobota |
5 |
Modra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01. |
2017 |
nedeľa |
6 |
DnV |
|
6 |
V Slovinky |
|
|
|
|
|
|
21.01. |
2017 |
sobota |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01. |
2017 |
nedeľa |
|
7 |
|
|
|
5 |
D Poprad LŠ C |
|
|
|
|
28.01. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
DL štvrťfinále
28.-29.1. |
|
|
29.01. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
7 |
D St. Ľubovňa |
|
|
|
3.2. polročné
prázdniny |
|
|
4.02. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
GPX Košice 4.k. Popradská 86 |
|
|
5.02. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
8 |
V Lendak |
|
|
|
|
|
|
11.02. |
2017 |
sobota |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02. |
2017 |
nedeľa |
|
|
9 |
|
|
6 |
V Smižany B |
|
|
|
|
18.02. |
2017 |
sobota |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02. |
2017 |
nedeľa |
8 |
|
|
9 |
D Kežmarok B |
|
|
|
|
|
|
25.02. |
2017 |
sobota |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.02. |
2017 |
nedeľa |
|
9 |
|
|
|
7 |
V Sp. Teplica |
|
|
|
|
4.03. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
4.3.-12.3.2017 |
|
|
5.03. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
10 |
V Poprad LŠ B |
|
|
|
jarné prazd. KE PO |
|
|
11.03. |
2017 |
sobota |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12.03. |
2017 |
nedeľa |
|
|
11 |
|
|
8 |
D Sp. St. Ves |
|
|
|
|
18.03. |
2017 |
sobota |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
GPX Košice 5.k. Popradská 86 |
|
|
19.03. |
2017 |
nedeľa |
|
11 |
|
11 |
D Smižany |
|
|
|
|
|
|
25.03. |
2017 |
sobota |
9,10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03. |
2017 |
nedeľa |
11 |
|
|
|
|
9 |
V Poprad LŠ D |
|
DL semifinále . |
|
|
1.04. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
MSR mladeže 8-20r- 1.-8.4.-9kôl |
|
|
2.04. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
|
2.4.prvé.futbal.kolo |
|
|
futb.von Margeca 10:30 |
MSR mladeže 8-20r- 1.-8.4.-9kôl |
|
|
8.04. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
GPX Košice 6.k. Popradská 86 |
|
|
9.04. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
|
|
futb.dom Bystran15:30 |
|
|
|
14.-17.4.2017 |
pi - po |
veľkonočné sviatky |
veľkonočné prázdniny 13.-18.4.2017 |
|
|
22.04. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.04. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
MSR mladeže 8-12r-rapid+dr.ml.ž- 29.4. |
|
|
30.04. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.05. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
DL SR finále 6.-7.5. |
|
|
7.05. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.05. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
MSR mladeže 14-20r-rapid+dr.st.ž-
27.5. |
|
|
14.05. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GPX štvrťfinále
20.5. |
|
20.5. |
2017 |
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GPX semifinále
3.6. |
|
21.05. |
2017 |
nedeľa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GPX finále 17.6. |
|
Začiatok zápasov vonku Bijacovce a Kežmarok o 9:30 hod. |
|
3. aj 4. liga doma v GL
vždy nedeľa 9:15 hod. |
D – doma |
|
V ExL červeným Prakovce doma |
|
DL - dorastenecká liga |
|
KM
- kraj. majstr. |
|
V – vonku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|